Streetview Dom Huybenlaan 27 A Egmond-Binnen

Dom Huybenlaan 27 A, 1935 BA Egmond-Binnen

52 m² Bouwjaar 1957 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Dom Huybenlaan 27 A is een woonhuis in Egmond-Binnen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m², een perceel van 197 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €410.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
52 m²
Perceeloppervlakte
197 m²
Inhoud
324 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Dom Huybenlaan 27 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dom Huybenlaan 27 A

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Egmond-Binnen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Egmond-Binnen

2515 Inwoners
1110 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1113 Woningvoorraad
€410.000 Gem. woningwaarde Egmond-Binnen
76% Koopwoningen
239 Inwoners per km²

Locatie van Dom Huybenlaan 27 A

Vergelijkbare woningen in Egmond-Binnen

Veelgestelde vragen over Dom Huybenlaan 27 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Dom Huybenlaan 27 A?

De prijsindicatie voor Dom Huybenlaan 27 A ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Egmond-Binnen is €410.000. Dat komt neer op circa €7.885 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dom Huybenlaan 27 A zich tot de wijk Egmond-Binnen?

Dom Huybenlaan 27 A is een woonhuis van 52 m² in de wijk Egmond-Binnen. De buurt telt 1.113 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 239 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dom Huybenlaan 27 A?

Dom Huybenlaan 27 A is een woonhuis in Egmond-Binnen, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dom Huybenlaan 27 A vergeleken met de buurt?

Dom Huybenlaan 27 A heeft 52 m² woonoppervlakte en 324 m³ inhoud. Het perceel is 197 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 13 m² per kamer. In Egmond-Binnen ligt de gemiddelde woningwaarde op €410.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dom Huybenlaan 27 A en wat betekent dat?

Dom Huybenlaan 27 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Dom Huybenlaan 27 A?

Dom Huybenlaan 27 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Egmond-Binnen?

De wijk Egmond-Binnen in Egmond-Binnen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €410.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Egmond-Binnen?

Vanuit Dom Huybenlaan 27 A in Egmond-Binnen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 0.4 km.