Bovenwoning Kennedyboulevard 542 Egmond aan Zee

Kennedyboulevard 542, 1931 XJ Egmond aan Zee

70 m² Bouwjaar 1974 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Kennedyboulevard 542 is een bovenwoning in Egmond aan Zee, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
230 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€595.000 tot €695.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water, vrij uitzicht en zeezicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kennedyboulevard 542

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kennedyboulevard 542

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
123.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.9 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Egmond aan Zee

1390 Inwoners
695 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
939 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Zuid I en II
60% Koopwoningen
1.833 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kennedyboulevard 542

Vergelijkbare woningen in Egmond aan Zee

Veelgestelde vragen over Kennedyboulevard 542

Wat is de geschatte woningwaarde van Kennedyboulevard 542?

De prijsindicatie voor Kennedyboulevard 542 ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuid I en II is €386.000. Dat komt neer op circa €5.514 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kennedyboulevard 542 zich tot de wijk Zuid I en II?

Kennedyboulevard 542 is een bovenwoning van 70 m² in de wijk Zuid I en II. De buurt telt 939 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.833 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kennedyboulevard 542?

Kennedyboulevard 542 is een bovenwoning in Zuid I en II, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kennedyboulevard 542 vergeleken met de buurt?

Kennedyboulevard 542 heeft 70 m² woonoppervlakte en 230 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Zuid I en II ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kennedyboulevard 542 en wat betekent dat?

Kennedyboulevard 542 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kennedyboulevard 542?

Kennedyboulevard 542 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zuid I en II?

De wijk Zuid I en II in Egmond aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuid I en II?

Vanuit Kennedyboulevard 542 in Zuid I en II bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.