Streetview Kennedyboulevard 380 Egmond aan Zee

Kennedyboulevard 380, 1931 XE Egmond aan Zee

92 m² Bouwjaar 1971 Label D

Kennedyboulevard 380 is een appartement in Egmond aan Zee, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
92 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kennedyboulevard 380

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kennedyboulevard 380

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
170.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
265.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Egmond aan Zee

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Egmond aan Zee

1390 Inwoners
695 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
939 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Zuid I en II
60% Koopwoningen
1.833 Inwoners per km²

Locatie van Kennedyboulevard 380

Vergelijkbare woningen in Egmond aan Zee

Veelgestelde vragen over Kennedyboulevard 380

Wat is de geschatte woningwaarde van Kennedyboulevard 380?

De prijsindicatie voor Kennedyboulevard 380 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuid I en II is €386.000. Dat komt neer op circa €4.196 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kennedyboulevard 380 zich tot de wijk Zuid I en II?

Kennedyboulevard 380 is een appartement van 92 m² in de wijk Zuid I en II. De buurt telt 939 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.833 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kennedyboulevard 380?

Kennedyboulevard 380 is een appartement in Zuid I en II, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kennedyboulevard 380 vergeleken met de buurt?

Kennedyboulevard 380 heeft 92 m² woonoppervlakte. In Zuid I en II ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kennedyboulevard 380 en wat betekent dat?

Kennedyboulevard 380 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-12-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.91 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zuid I en II?

De wijk Zuid I en II in Egmond aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuid I en II?

Vanuit Kennedyboulevard 380 in Zuid I en II bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuid I en II?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kennedyboulevard 380: ziekenhuis op 9.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 6.6 km.