Portiekwoning Eisenhowerstraat 176 Egmond aan Zee

Eisenhowerstraat 176, 1931 WR Egmond aan Zee

94 m² Bouwjaar 1970 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Eisenhowerstraat 176 is een portiekwoning in Egmond aan Zee, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
94 m²
Inhoud
306 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Eisenhowerstraat 176

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eisenhowerstraat 176

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
135.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
200.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.65 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Egmond aan Zee

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Egmond aan Zee

1390 Inwoners
695 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
939 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Zuid I en II
60% Koopwoningen
1.833 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eisenhowerstraat 176

Vergelijkbare woningen in Egmond aan Zee

Veelgestelde vragen over Eisenhowerstraat 176

Wat is de geschatte woningwaarde van Eisenhowerstraat 176?

De prijsindicatie voor Eisenhowerstraat 176 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuid I en II is €386.000. Dat komt neer op circa €4.106 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eisenhowerstraat 176 zich tot de wijk Zuid I en II?

Eisenhowerstraat 176 is een portiekwoning van 94 m² in de wijk Zuid I en II. De buurt telt 939 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.833 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eisenhowerstraat 176?

Eisenhowerstraat 176 is een portiekwoning in Zuid I en II, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Eisenhowerstraat 176 vergeleken met de buurt?

Eisenhowerstraat 176 heeft 94 m² woonoppervlakte en 306 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Zuid I en II ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eisenhowerstraat 176 en wat betekent dat?

Eisenhowerstraat 176 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eisenhowerstraat 176?

Eisenhowerstraat 176 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zuid I en II?

De wijk Zuid I en II in Egmond aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuid I en II?

Vanuit Eisenhowerstraat 176 in Zuid I en II bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.