Streetview Marshallstraat 95 Z Egmond aan Zee

Marshallstraat 95 Z, 1931 WD Egmond aan Zee

28 m² Bouwjaar 1999

Marshallstraat 95 Z is een woonhuis in Egmond aan Zee, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 28 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
28 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Marshallstraat 95 Z

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Egmond aan Zee

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Egmond aan Zee

1390 Inwoners
695 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
939 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Zuid I en II
60% Koopwoningen
1.833 Inwoners per km²

Locatie van Marshallstraat 95 Z

Vergelijkbare woningen in Egmond aan Zee

Veelgestelde vragen over Marshallstraat 95 Z

Wat is de geschatte woningwaarde van Marshallstraat 95 Z?

De gemiddelde woningwaarde in Zuid I en II is €386.000. Dat komt neer op circa €13.786 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marshallstraat 95 Z zich tot de wijk Zuid I en II?

Marshallstraat 95 Z is een woonhuis van 28 m² in de wijk Zuid I en II. De buurt telt 939 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.833 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marshallstraat 95 Z?

Marshallstraat 95 Z is een woonhuis in Zuid I en II, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Marshallstraat 95 Z vergeleken met de buurt?

Marshallstraat 95 Z heeft 28 m² woonoppervlakte. In Zuid I en II ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zuid I en II?

De wijk Zuid I en II in Egmond aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuid I en II?

Vanuit Marshallstraat 95 Z in Zuid I en II bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuid I en II?

Zorg en onderwijs in de buurt van Marshallstraat 95 Z: ziekenhuis op 9.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 6.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zuid I en II?

Recreatie nabij Zuid I en II: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Marshallstraat 95 Z?