Eengezinswoning, tussenwoning Torensduin 14 Egmond aan Zee

Torensduin 14, 1931 VA Egmond aan Zee

141 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Torensduin 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Egmond aan Zee, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 165 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
462 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Torensduin 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Torensduin 14

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
145.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
213.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.15 kg/m²

Tuin
Ja (30.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Egmond aan Zee

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Egmond aan Zee

1390 Inwoners
695 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
939 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Zuid I en II
60% Koopwoningen
1.833 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Torensduin 14

Vergelijkbare woningen in Egmond aan Zee

Veelgestelde vragen over Torensduin 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Torensduin 14?

De prijsindicatie voor Torensduin 14 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuid I en II is €386.000. Dat komt neer op circa €2.738 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Torensduin 14 zich tot de wijk Zuid I en II?

Torensduin 14 is een eengezinswoning, tussenwoning van 141 m² in de wijk Zuid I en II. De buurt telt 939 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.833 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Torensduin 14?

Torensduin 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zuid I en II, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Torensduin 14 vergeleken met de buurt?

Torensduin 14 heeft 141 m² woonoppervlakte en 462 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Zuid I en II ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Torensduin 14 en wat betekent dat?

Torensduin 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Torensduin 14?

Torensduin 14 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 30 m².

Hoe is de woningmarkt in Zuid I en II?

De wijk Zuid I en II in Egmond aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuid I en II?

Vanuit Torensduin 14 in Zuid I en II bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.