Streetview Prinses Beatrixstraat 4 Egmond aan Zee

Prinses Beatrixstraat 4, 1931 CG Egmond aan Zee

116 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Prinses Beatrixstraat 4 is een woonhuis in Egmond aan Zee, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 162 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €401.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
286 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Prinses Beatrixstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Beatrixstraat 4

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Egmond aan Zee

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Egmond aan Zee

2495 Inwoners
1315 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1556 Woningvoorraad
€401.000 Gem. woningwaarde Egmond aan Zee
64% Koopwoningen
3.361 Inwoners per km²

Locatie van Prinses Beatrixstraat 4

Vergelijkbare woningen in Egmond aan Zee

Veelgestelde vragen over Prinses Beatrixstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Beatrixstraat 4?

De prijsindicatie voor Prinses Beatrixstraat 4 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Egmond aan Zee is €401.000. Dat komt neer op circa €3.457 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Beatrixstraat 4 zich tot de wijk Egmond aan Zee?

Prinses Beatrixstraat 4 is een woonhuis van 116 m² in de wijk Egmond aan Zee. De buurt telt 1.556 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.361 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Beatrixstraat 4?

Prinses Beatrixstraat 4 is een woonhuis in Egmond aan Zee, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Prinses Beatrixstraat 4 vergeleken met de buurt?

Prinses Beatrixstraat 4 heeft 116 m² woonoppervlakte en 286 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Egmond aan Zee ligt de gemiddelde woningwaarde op €401.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Beatrixstraat 4 en wat betekent dat?

Prinses Beatrixstraat 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-09-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Beatrixstraat 4?

Prinses Beatrixstraat 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Egmond aan Zee?

De wijk Egmond aan Zee in Egmond aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €401.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Egmond aan Zee?

Vanuit Prinses Beatrixstraat 4 in Egmond aan Zee bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.9 km.