Streetview Voorstraat 60 Egmond aan Zee

Voorstraat 60, 1931 AM Egmond aan Zee

145 m² Bouwjaar 1935 6 kamers 5 slaapkamers Label G

Voorstraat 60 is een woonhuis in Egmond aan Zee, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 444 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €401.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
444 m²
Inhoud
553 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Voorstraat 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voorstraat 60

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Egmond aan Zee

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Egmond aan Zee

2495 Inwoners
1315 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1556 Woningvoorraad
€401.000 Gem. woningwaarde Egmond aan Zee
64% Koopwoningen
3.361 Inwoners per km²

Locatie van Voorstraat 60

Vergelijkbare woningen in Egmond aan Zee

Veelgestelde vragen over Voorstraat 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorstraat 60?

De prijsindicatie voor Voorstraat 60 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Egmond aan Zee is €401.000. Dat komt neer op circa €2.766 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorstraat 60 zich tot de wijk Egmond aan Zee?

Voorstraat 60 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Egmond aan Zee. De buurt telt 1.556 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.361 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorstraat 60?

Voorstraat 60 is een woonhuis in Egmond aan Zee, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Voorstraat 60 vergeleken met de buurt?

Voorstraat 60 heeft 145 m² woonoppervlakte en 553 m³ inhoud. Het perceel is 444 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Egmond aan Zee ligt de gemiddelde woningwaarde op €401.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voorstraat 60 en wat betekent dat?

Voorstraat 60 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-06-20. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Voorstraat 60?

Voorstraat 60 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Egmond aan Zee?

De wijk Egmond aan Zee in Egmond aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €401.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Egmond aan Zee?

Vanuit Voorstraat 60 in Egmond aan Zee bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.9 km.