Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 345 m²
Banweg 3 is een woonhuis in Egmond aan den Hoef, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 345 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Banweg 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
2.3 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
2.3 kmMiddelbare school
3.7 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
2.2 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
6.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Egmondermeer is €567.000. Dat komt neer op circa €1.643 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBanweg 3 is een woonhuis van 345 m² in de wijk Verspreide huizen Egmondermeer. De buurt telt 110 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28 inwoners per km².
Banweg 3 is een woonhuis in Verspreide huizen Egmondermeer, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Banweg 3 heeft 345 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Egmondermeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Egmondermeer in Egmond aan den Hoef (Noord-Holland) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Banweg 3 in Verspreide huizen Egmondermeer bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Banweg 3: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 3.7 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Egmondermeer: restaurant (2.2 km), cafe (2.4 km).
Een woningrapport voor Banweg 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Egmondermeer. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1992, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.