Vrijstaande woning Driehuizerweg 8 082 Egmond aan den Hoef

Driehuizerweg 8 082, 1934 PR Egmond aan den Hoef

51 m² 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Driehuizerweg 8 082 is een vrijstaande woning in Egmond aan den Hoef. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m², een perceel van 250 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
51 m²
Perceeloppervlakte
250 m²
Inhoud
69 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€170.000 tot €195.000
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_recreation_park

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Driehuizerweg 8 082

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Driehuizerweg 8 082

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
132.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Egmond aan den Hoef

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.2 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Egmond aan den Hoef

170 Inwoners
90 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
58 Woningvoorraad
€536.000 Gem. woningwaarde Wimmenum
74% Koopwoningen
51 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Driehuizerweg 8 082

Vergelijkbare woningen in Egmond aan den Hoef

Veelgestelde vragen over Driehuizerweg 8 082

Wat is de geschatte woningwaarde van Driehuizerweg 8 082?

De prijsindicatie voor Driehuizerweg 8 082 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Wimmenum is €536.000. Dat komt neer op circa €10.510 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Driehuizerweg 8 082 zich tot de wijk Wimmenum?

Driehuizerweg 8 082 is een vrijstaande woning van 51 m² in de wijk Wimmenum. De buurt telt 58 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 51 inwoners per km².

Hoe groot is Driehuizerweg 8 082 vergeleken met de buurt?

Driehuizerweg 8 082 heeft 51 m² woonoppervlakte en 69 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Wimmenum ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Driehuizerweg 8 082 en wat betekent dat?

Driehuizerweg 8 082 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Driehuizerweg 8 082?

Driehuizerweg 8 082 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wimmenum?

De wijk Wimmenum in Egmond aan den Hoef (Noord-Holland) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wimmenum?

Vanuit Driehuizerweg 8 082 in Wimmenum bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wimmenum?

Zorg en onderwijs in de buurt van Driehuizerweg 8 082: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 3.5 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 5.2 km.