Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 327 m²
Krommedijk 8 is een woonhuis in Egmond aan den Hoef, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 327 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Krommedijk 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
2.3 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
2.3 kmMiddelbare school
3.7 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
2.2 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
6.5 kmDe prijsindicatie voor Krommedijk 8 ligt rond €1.345.000 tot €1.595.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Egmondermeer is €567.000. Dat komt neer op circa €1.734 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKrommedijk 8 is een woonhuis van 327 m² in de wijk Verspreide huizen Egmondermeer. De buurt telt 110 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28 inwoners per km².
Krommedijk 8 is een woonhuis in Verspreide huizen Egmondermeer, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Krommedijk 8 heeft 327 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Egmondermeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Egmondermeer in Egmond aan den Hoef (Noord-Holland) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Krommedijk 8 in Verspreide huizen Egmondermeer bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Krommedijk 8: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 3.7 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Egmondermeer: restaurant (2.2 km), cafe (2.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €1.345.000 tot €1.595.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Egmondermeer is €567.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.