Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 152 m²
Egmondermeer 11 is een woning in Egmond aan den Hoef, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Egmondermeer 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
2.3 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
2.3 kmMiddelbare school
3.7 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
2.2 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
6.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Egmondermeer is €567.000. Dat komt neer op circa €3.730 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEgmondermeer 11 is een woning van 152 m² in de wijk Verspreide huizen Egmondermeer. De buurt telt 110 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28 inwoners per km².
Egmondermeer 11 is een woning in Verspreide huizen Egmondermeer, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Egmondermeer 11 heeft 152 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Egmondermeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Egmondermeer in Egmond aan den Hoef (Noord-Holland) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Egmondermeer 11 in Verspreide huizen Egmondermeer bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Egmondermeer 11: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 3.7 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Egmondermeer: restaurant (2.2 km), cafe (2.4 km).
Een woningrapport voor Egmondermeer 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Egmondermeer. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1957, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.