Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 500 m²
Weg naar de Bleek 2 is een woonhuis in Egmond aan den Hoef, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en een perceel van 500 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Weg naar de Bleek 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
2 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
4.5 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
6.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
8.1 kmDe prijsindicatie voor Weg naar de Bleek 2 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Rinnegom is €611.000. Dat komt neer op circa €4.073 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWeg naar de Bleek 2 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Rinnegom. De buurt telt 77 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 86 inwoners per km².
Weg naar de Bleek 2 is een woonhuis in Rinnegom, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Weg naar de Bleek 2 heeft 150 m² woonoppervlakte. Het perceel is 500 m². In Rinnegom ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Weg naar de Bleek 2 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Rinnegom in Egmond aan den Hoef (Noord-Holland) kenmerkt zich door 195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Weg naar de Bleek 2 in Rinnegom bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Weg naar de Bleek 2: ziekenhuis op 6.9 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 4.5 km.
Recreatie nabij Rinnegom: restaurant (0.5 km), cafe (1.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €365.000 tot €415.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Rinnegom is €611.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.