Streetview Rinnegommerlaan 10 Egmond aan den Hoef

Rinnegommerlaan 10, 1934 PE Egmond aan den Hoef

1076 m² Bouwjaar 1967

Rinnegommerlaan 10 is een woonhuis in Egmond aan den Hoef, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 1076 m² en een perceel van 2330 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
1076 m²
Perceeloppervlakte
2330 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Rinnegommerlaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Egmond aan den Hoef

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Egmond aan den Hoef

265 Inwoners
100 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
110 Woningvoorraad
€567.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Egmondermeer
76% Koopwoningen
28 Inwoners per km²

Locatie van Rinnegommerlaan 10

Vergelijkbare woningen in Egmond aan den Hoef

Veelgestelde vragen over Rinnegommerlaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Rinnegommerlaan 10?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Egmondermeer is €567.000. Dat komt neer op circa €527 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rinnegommerlaan 10 zich tot de wijk Verspreide huizen Egmondermeer?

Rinnegommerlaan 10 is een woonhuis van 1076 m² in de wijk Verspreide huizen Egmondermeer. De buurt telt 110 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rinnegommerlaan 10?

Rinnegommerlaan 10 is een woonhuis in Verspreide huizen Egmondermeer, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rinnegommerlaan 10 vergeleken met de buurt?

Rinnegommerlaan 10 heeft 1076 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2330 m². In Verspreide huizen Egmondermeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Egmondermeer?

De wijk Verspreide huizen Egmondermeer in Egmond aan den Hoef (Noord-Holland) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Egmondermeer?

Vanuit Rinnegommerlaan 10 in Verspreide huizen Egmondermeer bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Egmondermeer?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rinnegommerlaan 10: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 3.7 km.