Streetview Prinses Margrietlaan 22 Z Egmond aan den Hoef

Prinses Margrietlaan 22 Z, 1934 EL Egmond aan den Hoef

40 m² Bouwjaar 1999 Label A

Prinses Margrietlaan 22 Z is een woonhuis in Egmond aan den Hoef, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
40 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Prinses Margrietlaan 22 Z

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Margrietlaan 22 Z

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Egmond aan den Hoef

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.3 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Egmond aan den Hoef

2315 Inwoners
1050 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1059 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Egmond aan den Hoef
74% Koopwoningen
599 Inwoners per km²

Locatie van Prinses Margrietlaan 22 Z

Vergelijkbare woningen in Egmond aan den Hoef

Veelgestelde vragen over Prinses Margrietlaan 22 Z

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Margrietlaan 22 Z?

De gemiddelde woningwaarde in Egmond aan den Hoef is €434.000. Dat komt neer op circa €10.850 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Margrietlaan 22 Z zich tot de wijk Egmond aan den Hoef?

Prinses Margrietlaan 22 Z is een woonhuis van 40 m² in de wijk Egmond aan den Hoef. De buurt telt 1.059 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 599 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Margrietlaan 22 Z?

Prinses Margrietlaan 22 Z is een woonhuis in Egmond aan den Hoef, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Prinses Margrietlaan 22 Z vergeleken met de buurt?

Prinses Margrietlaan 22 Z heeft 40 m² woonoppervlakte. In Egmond aan den Hoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Margrietlaan 22 Z en wat betekent dat?

Prinses Margrietlaan 22 Z heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Egmond aan den Hoef?

De wijk Egmond aan den Hoef in Egmond aan den Hoef (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Egmond aan den Hoef?

Vanuit Prinses Margrietlaan 22 Z in Egmond aan den Hoef bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Egmond aan den Hoef?