Eengezinswoning, tussenwoning Mosselaan 50 Egmond aan den Hoef

Mosselaan 50, 1934 DD Egmond aan den Hoef

115 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Mosselaan 50 is een eengezinswoning, tussenwoning in Egmond aan den Hoef, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 118 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
118 m²
Inhoud
388 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Mosselaan 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mosselaan 50

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
77.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.84 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (41.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.3 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Egmond aan den Hoef

2315 Inwoners
1050 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1059 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Egmond aan den Hoef
74% Koopwoningen
599 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mosselaan 50

Vergelijkbare woningen in Egmond aan den Hoef

Veelgestelde vragen over Mosselaan 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Mosselaan 50?

De prijsindicatie voor Mosselaan 50 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Egmond aan den Hoef is €434.000. Dat komt neer op circa €3.774 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mosselaan 50 zich tot de wijk Egmond aan den Hoef?

Mosselaan 50 is een eengezinswoning, tussenwoning van 115 m² in de wijk Egmond aan den Hoef. De buurt telt 1.059 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 599 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mosselaan 50?

Mosselaan 50 is een eengezinswoning, tussenwoning in Egmond aan den Hoef, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Mosselaan 50 vergeleken met de buurt?

Mosselaan 50 heeft 115 m² woonoppervlakte en 388 m³ inhoud. Het perceel is 118 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Egmond aan den Hoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mosselaan 50 en wat betekent dat?

Mosselaan 50 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mosselaan 50?

Mosselaan 50 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 41 m².

Hoe is de woningmarkt in Egmond aan den Hoef?

De wijk Egmond aan den Hoef in Egmond aan den Hoef (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Egmond aan den Hoef?

Vanuit Mosselaan 50 in Egmond aan den Hoef bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.