Streetview Rijnbandijk 3 A Eck en Wiel

Rijnbandijk 3 A, 4024 BM Eck en Wiel

179 m² Bouwjaar 1614 6 kamers 4 slaapkamers Label G

Rijnbandijk 3 A is een woonhuis in Eck en Wiel, gebouwd in 1614. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 5315 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €531.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1614
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
5315 m²
Inhoud
675 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Rijnbandijk 3 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnbandijk 3 A

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Eck en Wiel

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

10.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.3 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

12.2 km

Buurtinformatie in Eck en Wiel

685 Inwoners
275 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
256 Woningvoorraad
€531.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Eck en Wiel
89% Koopwoningen
107 Inwoners per km²

Locatie van Rijnbandijk 3 A

Vergelijkbare woningen in Eck en Wiel

Veelgestelde vragen over Rijnbandijk 3 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnbandijk 3 A?

De prijsindicatie voor Rijnbandijk 3 A ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Eck en Wiel is €531.000. Dat komt neer op circa €2.966 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnbandijk 3 A zich tot de wijk Verspreide huizen Eck en Wiel?

Rijnbandijk 3 A is een woonhuis van 179 m² in de wijk Verspreide huizen Eck en Wiel. De buurt telt 256 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnbandijk 3 A?

Rijnbandijk 3 A is een woonhuis in Verspreide huizen Eck en Wiel, gebouwd in 1614 (412 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijnbandijk 3 A vergeleken met de buurt?

Rijnbandijk 3 A heeft 179 m² woonoppervlakte en 675 m³ inhoud. Het perceel is 5315 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Verspreide huizen Eck en Wiel ligt de gemiddelde woningwaarde op €531.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnbandijk 3 A en wat betekent dat?

Rijnbandijk 3 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Rijnbandijk 3 A?

Rijnbandijk 3 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Eck en Wiel?

De wijk Verspreide huizen Eck en Wiel in Eck en Wiel (Gelderland) kenmerkt zich door 685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €531.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Eck en Wiel?

Vanuit Rijnbandijk 3 A in Verspreide huizen Eck en Wiel bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.