Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1986
- Woonoppervlakte
- 278 m²
- Perceeloppervlakte
- 654 m²
Jachtlaan 33 is een woonhuis in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 278 m² en een perceel van 654 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jachtlaan 33
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
3.9 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Zuidwest is €404.000. Dat komt neer op circa €1.453 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJachtlaan 33 is een woonhuis van 278 m² in de wijk Driebergen-Zuidwest. De buurt telt 2.377 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.157 inwoners per km².
Jachtlaan 33 is een woonhuis in Driebergen-Zuidwest, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Jachtlaan 33 heeft 278 m² woonoppervlakte. Het perceel is 654 m². In Driebergen-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jachtlaan 33 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-09-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.02 kg/jaar.
De wijk Driebergen-Zuidwest in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 5.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Jachtlaan 33 in Driebergen-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jachtlaan 33: ziekenhuis op 6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.9 km.