Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 167 m²
- Inhoud
- 400 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Waterhoen 50 is een woonhuis in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 167 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Waterhoen 50
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
1 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
4.8 kmDe prijsindicatie voor Waterhoen 50 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-West is €462.000. Dat komt neer op circa €4.125 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWaterhoen 50 is een woonhuis van 112 m² in de wijk Driebergen-West. De buurt telt 1.101 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.271 inwoners per km².
Waterhoen 50 is een woonhuis in Driebergen-West, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Waterhoen 50 heeft 112 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 167 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Driebergen-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Waterhoen 50 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-05-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Waterhoen 50 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Driebergen-West in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Waterhoen 50 in Driebergen-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Waterhoen 50: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.5 km.