Streetview Sterrenboslaan 32 Driebergen-Rijsenburg

Sterrenboslaan 32, 3972 GD Driebergen-Rijsenburg

231 m² Bouwjaar 1950 Label F

Sterrenboslaan 32 is een woonhuis in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 231 m² en een perceel van 655 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €645.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
231 m²
Perceeloppervlakte
655 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Sterrenboslaan 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sterrenboslaan 32

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Driebergen-Rijsenburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Driebergen-Rijsenburg

3020 Inwoners
1230 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1284 Woningvoorraad
€645.000 Gem. woningwaarde Driebergen-Oost en Zuid
73% Koopwoningen
3.190 Inwoners per km²

Locatie van Sterrenboslaan 32

Vergelijkbare woningen in Driebergen-Rijsenburg

Veelgestelde vragen over Sterrenboslaan 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Sterrenboslaan 32?

De prijsindicatie voor Sterrenboslaan 32 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Oost en Zuid is €645.000. Dat komt neer op circa €2.792 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sterrenboslaan 32 zich tot de wijk Driebergen-Oost en Zuid?

Sterrenboslaan 32 is een woonhuis van 231 m² in de wijk Driebergen-Oost en Zuid. De buurt telt 1.284 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.190 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sterrenboslaan 32?

Sterrenboslaan 32 is een woonhuis in Driebergen-Oost en Zuid, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sterrenboslaan 32 vergeleken met de buurt?

Sterrenboslaan 32 heeft 231 m² woonoppervlakte. Het perceel is 655 m². In Driebergen-Oost en Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €645.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sterrenboslaan 32 en wat betekent dat?

Sterrenboslaan 32 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-07-12. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Driebergen-Oost en Zuid?

De wijk Driebergen-Oost en Zuid in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €645.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driebergen-Oost en Zuid?

Vanuit Sterrenboslaan 32 in Driebergen-Oost en Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.