Streetview Rijsenburgselaan 14 Driebergen-Rijsenburg

Rijsenburgselaan 14, 3972 EJ Driebergen-Rijsenburg

104 m² Bouwjaar 1989 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Rijsenburgselaan 14 is een woonhuis in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 384 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
384 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rijsenburgselaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijsenburgselaan 14

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Driebergen-Rijsenburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Driebergen-Rijsenburg

2540 Inwoners
1105 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1101 Woningvoorraad
€462.000 Gem. woningwaarde Driebergen-West
70% Koopwoningen
3.271 Inwoners per km²

Locatie van Rijsenburgselaan 14

Vergelijkbare woningen in Driebergen-Rijsenburg

Veelgestelde vragen over Rijsenburgselaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijsenburgselaan 14?

De prijsindicatie voor Rijsenburgselaan 14 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-West is €462.000. Dat komt neer op circa €4.442 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijsenburgselaan 14 zich tot de wijk Driebergen-West?

Rijsenburgselaan 14 is een woonhuis van 104 m² in de wijk Driebergen-West. De buurt telt 1.101 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.271 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijsenburgselaan 14?

Rijsenburgselaan 14 is een woonhuis in Driebergen-West, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rijsenburgselaan 14 vergeleken met de buurt?

Rijsenburgselaan 14 heeft 104 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 384 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Driebergen-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijsenburgselaan 14 en wat betekent dat?

Rijsenburgselaan 14 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Rijsenburgselaan 14?

Rijsenburgselaan 14 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Driebergen-West?

De wijk Driebergen-West in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driebergen-West?

Vanuit Rijsenburgselaan 14 in Driebergen-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.