2-onder-1-kapwoning Diederichslaan 1 A Driebergen-Rijsenburg

Diederichslaan 1 A, 3971 PA Driebergen-Rijsenburg

133 m² Bouwjaar 1897 6 kamers 4 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Diederichslaan 1 A is een 2-onder-1-kapwoning in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1897. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 222 m² en 6 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €478.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1897
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
222 m²
Inhoud
565 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€645.000 tot €745.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Diederichslaan 1 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Diederichslaan 1 A

Tuin
Ja (44.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Driebergen-Rijsenburg

2055 Inwoners
940 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
966 Woningvoorraad
€478.000 Gem. woningwaarde Driebergen-Noordwest
56% Koopwoningen
2.352 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Diederichslaan 1 A

Vergelijkbare woningen in Driebergen-Rijsenburg

Veelgestelde vragen over Diederichslaan 1 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Diederichslaan 1 A?

De prijsindicatie voor Diederichslaan 1 A ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Noordwest is €478.000. Dat komt neer op circa €3.594 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Diederichslaan 1 A zich tot de wijk Driebergen-Noordwest?

Diederichslaan 1 A is een 2-onder-1-kapwoning van 133 m² in de wijk Driebergen-Noordwest. De buurt telt 966 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.352 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Diederichslaan 1 A?

Diederichslaan 1 A is een 2-onder-1-kapwoning in Driebergen-Noordwest, gebouwd in 1897 (129 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Diederichslaan 1 A vergeleken met de buurt?

Diederichslaan 1 A heeft 133 m² woonoppervlakte en 565 m³ inhoud. Het perceel is 222 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Driebergen-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €478.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Diederichslaan 1 A en wat betekent dat?

Diederichslaan 1 A heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Diederichslaan 1 A?

Diederichslaan 1 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 44 m².

Hoe is de woningmarkt in Driebergen-Noordwest?

De wijk Driebergen-Noordwest in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €478.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driebergen-Noordwest?

Vanuit Diederichslaan 1 A in Driebergen-Noordwest bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.