Streetview Arnhemsebovenweg 197 Driebergen-Rijsenburg

Arnhemsebovenweg 197, 3971 ME Driebergen-Rijsenburg

170 m² Bouwjaar 1938 Label C

Arnhemsebovenweg 197 is een woonhuis in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en een perceel van 953 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
953 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Arnhemsebovenweg 197

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arnhemsebovenweg 197

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
206 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.2%
CO₂-emissie
41.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Driebergen-Rijsenburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Driebergen-Rijsenburg

2150 Inwoners
825 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
810 Woningvoorraad
€705.000 Gem. woningwaarde Driebergen-Noord
85% Koopwoningen
1.017 Inwoners per km²

Locatie van Arnhemsebovenweg 197

Vergelijkbare woningen in Driebergen-Rijsenburg

Veelgestelde vragen over Arnhemsebovenweg 197

Wat is de geschatte woningwaarde van Arnhemsebovenweg 197?

De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Noord is €705.000. Dat komt neer op circa €4.147 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arnhemsebovenweg 197 zich tot de wijk Driebergen-Noord?

Arnhemsebovenweg 197 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Driebergen-Noord. De buurt telt 810 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.017 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arnhemsebovenweg 197?

Arnhemsebovenweg 197 is een woonhuis in Driebergen-Noord, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Arnhemsebovenweg 197 vergeleken met de buurt?

Arnhemsebovenweg 197 heeft 170 m² woonoppervlakte. Het perceel is 953 m². In Driebergen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arnhemsebovenweg 197 en wat betekent dat?

Arnhemsebovenweg 197 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.23 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Driebergen-Noord?

De wijk Driebergen-Noord in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driebergen-Noord?

Vanuit Arnhemsebovenweg 197 in Driebergen-Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.