Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1929
- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 404 m²
Lindelaan 15 is een woonhuis in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en een perceel van 404 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €479.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lindelaan 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
5.5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Centrum is €479.000. Dat komt neer op circa €2.818 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLindelaan 15 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Driebergen-Centrum. De buurt telt 1.653 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.558 inwoners per km².
Lindelaan 15 is een woonhuis in Driebergen-Centrum, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lindelaan 15 heeft 170 m² woonoppervlakte. Het perceel is 404 m². In Driebergen-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €479.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Driebergen-Centrum in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €479.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Lindelaan 15 in Driebergen-Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lindelaan 15: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.5 km.
Recreatie nabij Driebergen-Centrum: restaurant (0.2 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Lindelaan 15 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Driebergen-Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1929, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.