Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 535 m²
De Beaufortlaan 14 is een woonhuis in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m² en een perceel van 535 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Beaufortlaan 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
5.3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
5.5 kmDe prijsindicatie voor De Beaufortlaan 14 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Noord is €705.000. Dat komt neer op circa €4.196 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Beaufortlaan 14 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Driebergen-Noord. De buurt telt 810 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.017 inwoners per km².
De Beaufortlaan 14 is een woonhuis in Driebergen-Noord, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
De Beaufortlaan 14 heeft 168 m² woonoppervlakte. Het perceel is 535 m². In Driebergen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De Beaufortlaan 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Driebergen-Noord in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit De Beaufortlaan 14 in Driebergen-Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Beaufortlaan 14: ziekenhuis op 5.3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 3.4 km.