Streetview Daniël Ockersestraat 14 Dreischor

Daniël Ockersestraat 14, 4315 AR Dreischor

195 m² Bouwjaar 2000 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Daniël Ockersestraat 14 is een woonhuis in Dreischor, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m², een perceel van 2530 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €290.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
2530 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Daniël Ockersestraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Daniël Ockersestraat 14

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dreischor

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

5.4 km
Gezondheid

Huisarts

5.5 km
Vervoer

Treinstation

27.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.1 km
Gezondheid

Apotheek

5.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

8.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Dreischor

785 Inwoners
375 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
383 Woningvoorraad
€290.000 Gem. woningwaarde Dreischor
68% Koopwoningen
1.184 Inwoners per km²

Locatie van Daniël Ockersestraat 14

Vergelijkbare woningen in Dreischor

Veelgestelde vragen over Daniël Ockersestraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Daniël Ockersestraat 14?

De prijsindicatie voor Daniël Ockersestraat 14 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Dreischor is €290.000. Dat komt neer op circa €1.487 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Daniël Ockersestraat 14 zich tot de wijk Dreischor?

Daniël Ockersestraat 14 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Dreischor. De buurt telt 383 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Daniël Ockersestraat 14?

Daniël Ockersestraat 14 is een woonhuis in Dreischor, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Daniël Ockersestraat 14 vergeleken met de buurt?

Daniël Ockersestraat 14 heeft 195 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 2530 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Dreischor ligt de gemiddelde woningwaarde op €290.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Daniël Ockersestraat 14 en wat betekent dat?

Daniël Ockersestraat 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-12-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Daniël Ockersestraat 14?

Daniël Ockersestraat 14 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dreischor?

De wijk Dreischor in Dreischor (Zeeland) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €290.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dreischor?

Vanuit Daniël Ockersestraat 14 in Dreischor bereik je: supermarkt op 5.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 5.5 km, treinstation op 27.6 km, snelwegoprit op 3.1 km.