Portiekflat Burgemeester de Raadtsingel 73 D Dordrecht

Burgemeester de Raadtsingel 73 D, 3311 JG Dordrecht

32 m² Bouwjaar 2021 1 kamers Label A

Burgemeester de Raadtsingel 73 D is een portiekflat in Dordrecht, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 32 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
32 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
In centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester de Raadtsingel 73 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester de Raadtsingel 73 D

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Dordrecht

495 Inwoners
280 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
312 Woningvoorraad
€319.000 Gem. woningwaarde Burgemeester de Raadtsingel en omgeving
55% Koopwoningen
3.437 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester de Raadtsingel 73 D

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Dordrecht
Buurt
Burgemeester de Raadtsingel en omgeving
Postcode
3311 JG

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Burgemeester de Raadtsingel 73 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester de Raadtsingel 73 D?

De prijsindicatie voor Burgemeester de Raadtsingel 73 D ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgemeester de Raadtsingel en omgeving is €319.000. Dat komt neer op circa €9.969 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester de Raadtsingel 73 D zich tot de wijk Burgemeester de Raadtsingel en omgeving?

Burgemeester de Raadtsingel 73 D is een portiekflat van 32 m² in de wijk Burgemeester de Raadtsingel en omgeving. De buurt telt 312 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.437 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester de Raadtsingel 73 D?

Burgemeester de Raadtsingel 73 D is een portiekflat in Burgemeester de Raadtsingel en omgeving, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Burgemeester de Raadtsingel 73 D vergeleken met de buurt?

Burgemeester de Raadtsingel 73 D heeft 32 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Burgemeester de Raadtsingel en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester de Raadtsingel 73 D en wat betekent dat?

Burgemeester de Raadtsingel 73 D heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Burgemeester de Raadtsingel 73 D?

Burgemeester de Raadtsingel 73 D heeft 1 kamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Burgemeester de Raadtsingel en omgeving?

De wijk Burgemeester de Raadtsingel en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.