Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 219 m²
- Perceeloppervlakte
- 2310 m²
- Inhoud
- 753 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 2
Burgemeester Frieswijkweg 4 is een woonhuis in Doornspijk, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m², een perceel van 2310 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Frieswijkweg 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
6.2 kmSnelweg oprit
0.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
4.3 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
16.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
4.2 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
17.5 kmDe prijsindicatie voor Burgemeester Frieswijkweg 4 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Doornspijk is €346.000. Dat komt neer op circa €1.580 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Frieswijkweg 4 is een woonhuis van 219 m² in de wijk Doornspijk. De buurt telt 728 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.824 inwoners per km².
Burgemeester Frieswijkweg 4 is een woonhuis in Doornspijk, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester Frieswijkweg 4 heeft 219 m² woonoppervlakte en 753 m³ inhoud. Het perceel is 2310 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Doornspijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Frieswijkweg 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-04-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6568.01 kg/jaar.
Burgemeester Frieswijkweg 4 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Doornspijk in Doornspijk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Burgemeester Frieswijkweg 4 in Doornspijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 0.3 km.