Streetview Admiraal Helfrichlaan 88 Dieren

Admiraal Helfrichlaan 88, 6952 GK Dieren

191 m² Bouwjaar 1986 Label C

Admiraal Helfrichlaan 88 is een woonhuis in Dieren, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m² en een perceel van 292 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €325.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
292 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Admiraal Helfrichlaan 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Admiraal Helfrichlaan 88

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dieren

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Dieren

4110 Inwoners
1915 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2000 Woningvoorraad
€325.000 Gem. woningwaarde Dieren-West boven spoorlijn
55% Koopwoningen
2.178 Inwoners per km²

Locatie van Admiraal Helfrichlaan 88

Vergelijkbare woningen in Dieren

Veelgestelde vragen over Admiraal Helfrichlaan 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Admiraal Helfrichlaan 88?

De gemiddelde woningwaarde in Dieren-West boven spoorlijn is €325.000. Dat komt neer op circa €1.702 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Admiraal Helfrichlaan 88 zich tot de wijk Dieren-West boven spoorlijn?

Admiraal Helfrichlaan 88 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Dieren-West boven spoorlijn. De buurt telt 2.000 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.178 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Admiraal Helfrichlaan 88?

Admiraal Helfrichlaan 88 is een woonhuis in Dieren-West boven spoorlijn, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Admiraal Helfrichlaan 88 vergeleken met de buurt?

Admiraal Helfrichlaan 88 heeft 191 m² woonoppervlakte. Het perceel is 292 m². In Dieren-West boven spoorlijn ligt de gemiddelde woningwaarde op €325.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Admiraal Helfrichlaan 88 en wat betekent dat?

Admiraal Helfrichlaan 88 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-06-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Dieren-West boven spoorlijn?

De wijk Dieren-West boven spoorlijn in Dieren (Gelderland) kenmerkt zich door 4.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €325.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dieren-West boven spoorlijn?

Vanuit Admiraal Helfrichlaan 88 in Dieren-West boven spoorlijn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.