Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 306 m²
Schimmelpennincksingel 27 is een woonhuis in Diepenveen, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en een perceel van 306 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schimmelpennincksingel 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dorp Diepenveen is €501.000. Dat komt neer op circa €3.151 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchimmelpennincksingel 27 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Dorp Diepenveen. De buurt telt 1.986 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 977 inwoners per km².
Schimmelpennincksingel 27 is een woonhuis in Dorp Diepenveen, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Schimmelpennincksingel 27 heeft 159 m² woonoppervlakte. Het perceel is 306 m². In Dorp Diepenveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Dorp Diepenveen in Diepenveen (Overijssel) kenmerkt zich door 4.640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Schimmelpennincksingel 27 in Dorp Diepenveen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schimmelpennincksingel 27: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Dorp Diepenveen: restaurant (0.8 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor Schimmelpennincksingel 27 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dorp Diepenveen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1999, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.