Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 122 m²
- Inhoud
- 376 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Vliervlinder 24 is een woonhuis in Diemen, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 122 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €558.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vliervlinder 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
4.7 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
7.3 kmDe prijsindicatie voor Vliervlinder 24 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Vlindertuin is €558.000. Dat komt neer op circa €4.810 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVliervlinder 24 is een woonhuis van 116 m² in de wijk Vlindertuin. De buurt telt 585 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.421 inwoners per km².
Vliervlinder 24 is een woonhuis in Vlindertuin, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Vliervlinder 24 heeft 116 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Het perceel is 122 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Vlindertuin ligt de gemiddelde woningwaarde op €558.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vliervlinder 24 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-06-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Vliervlinder 24 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Vlindertuin in Diemen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €558.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Vliervlinder 24 in Vlindertuin bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vliervlinder 24: ziekenhuis op 7 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 4.7 km.