Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2017
- Woonoppervlakte
- 218 m²
- Perceeloppervlakte
- 430 m²
Iet van Feggelenlaan 18 is een woonhuis in Diemen, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m² en een perceel van 430 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €621.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Iet van Feggelenlaan 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
5.5 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Plantage de Sniep Noord is €621.000. Dat komt neer op circa €2.849 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIet van Feggelenlaan 18 is een woonhuis van 218 m² in de wijk Plantage de Sniep Noord. De buurt telt 577 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.171 inwoners per km².
Iet van Feggelenlaan 18 is een woonhuis in Plantage de Sniep Noord, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Iet van Feggelenlaan 18 heeft 218 m² woonoppervlakte. Het perceel is 430 m². In Plantage de Sniep Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €621.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Iet van Feggelenlaan 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Plantage de Sniep Noord in Diemen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €621.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Iet van Feggelenlaan 18 in Plantage de Sniep Noord bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Iet van Feggelenlaan 18: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.8 km.