Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1962
- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Inhoud
- 160 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
van Markenplantsoen 158 is een appartement in Diemen, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor van Markenplantsoen 158
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Centrum West is €403.000. Dat komt neer op circa €6.948 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenvan Markenplantsoen 158 is een appartement van 58 m² in de wijk Centrum West. De buurt telt 1.188 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.793 inwoners per km².
van Markenplantsoen 158 is een appartement in Centrum West, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
van Markenplantsoen 158 heeft 58 m² woonoppervlakte en 160 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Centrum West ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
van Markenplantsoen 158 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
van Markenplantsoen 158 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Centrum West in Diemen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit van Markenplantsoen 158 in Centrum West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van van Markenplantsoen 158: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.4 km.