Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 806 m²
Oosterkruisweg 52 is een woonhuis in Den Oever, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m² en een perceel van 806 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oosterkruisweg 52
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
18.3 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
10.2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
26 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
5.7 kmBioscoop
9.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Den Oever (woonkern) is €267.000. Dat komt neer op circa €1.315 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOosterkruisweg 52 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Den Oever (woonkern). De buurt telt 1.018 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.011 inwoners per km².
Oosterkruisweg 52 is een woonhuis in Den Oever (woonkern), gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Oosterkruisweg 52 heeft 203 m² woonoppervlakte. Het perceel is 806 m². In Den Oever (woonkern) ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Den Oever (woonkern) in Den Oever (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Oosterkruisweg 52 in Den Oever (woonkern) bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 18.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oosterkruisweg 52: ziekenhuis op 26 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 10.2 km.
Recreatie nabij Den Oever (woonkern): restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Oosterkruisweg 52 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Den Oever (woonkern). Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1996, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.