Eengezinswoning, vrijstaande woning IJsselmeerstraat 42 Den Oever

IJsselmeerstraat 42, 1779 XE Den Oever

125 m² Bouwjaar 1956 4 kamers 3 slaapkamers Label B

IJsselmeerstraat 42 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Den Oever, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 492 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
492 m²
Inhoud
443 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor IJsselmeerstraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJsselmeerstraat 42

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
122.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.4 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (216.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Den Oever

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

18.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

26 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Den Oever

2180 Inwoners
980 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1018 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Den Oever (woonkern)
68% Koopwoningen
2.011 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van IJsselmeerstraat 42

Vergelijkbare woningen in Den Oever

Veelgestelde vragen over IJsselmeerstraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van IJsselmeerstraat 42?

De prijsindicatie voor IJsselmeerstraat 42 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Den Oever (woonkern) is €267.000. Dat komt neer op circa €2.136 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJsselmeerstraat 42 zich tot de wijk Den Oever (woonkern)?

IJsselmeerstraat 42 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 125 m² in de wijk Den Oever (woonkern). De buurt telt 1.018 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.011 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJsselmeerstraat 42?

IJsselmeerstraat 42 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Den Oever (woonkern), gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is IJsselmeerstraat 42 vergeleken met de buurt?

IJsselmeerstraat 42 heeft 125 m² woonoppervlakte en 443 m³ inhoud. Het perceel is 492 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Den Oever (woonkern) ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJsselmeerstraat 42 en wat betekent dat?

IJsselmeerstraat 42 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van IJsselmeerstraat 42?

IJsselmeerstraat 42 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 216 m².

Hoe is de woningmarkt in Den Oever (woonkern)?

De wijk Den Oever (woonkern) in Den Oever (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Oever (woonkern)?