Streetview Dijkshoornseweg 74 Den Hoorn

Dijkshoornseweg 74, 2635 ES Den Hoorn

264 m² Bouwjaar 1980 Label C

Dijkshoornseweg 74 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m² en een perceel van 935 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €475.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
264 m²
Perceeloppervlakte
935 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dijkshoornseweg 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dijkshoornseweg 74

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Hoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Den Hoorn

8260 Inwoners
3365 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
3350 Woningvoorraad
€475.000 Gem. woningwaarde Den Hoorn
74% Koopwoningen
2.814 Inwoners per km²

Locatie van Dijkshoornseweg 74

Vergelijkbare woningen in Den Hoorn

Veelgestelde vragen over Dijkshoornseweg 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Dijkshoornseweg 74?

De gemiddelde woningwaarde in Den Hoorn is €475.000. Dat komt neer op circa €1.799 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dijkshoornseweg 74 zich tot de wijk Den Hoorn?

Dijkshoornseweg 74 is een woonhuis van 264 m² in de wijk Den Hoorn. De buurt telt 3.350 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.814 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dijkshoornseweg 74?

Dijkshoornseweg 74 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dijkshoornseweg 74 vergeleken met de buurt?

Dijkshoornseweg 74 heeft 264 m² woonoppervlakte. Het perceel is 935 m². In Den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €475.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dijkshoornseweg 74 en wat betekent dat?

Dijkshoornseweg 74 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-11-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Den Hoorn?

De wijk Den Hoorn in Den Hoorn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €475.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Hoorn?

Vanuit Dijkshoornseweg 74 in Den Hoorn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Den Hoorn?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dijkshoornseweg 74: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.4 km.