Streetview Zwethkade Zuid 45 A Den Hoorn

Zwethkade Zuid 45 A, 2635 CW Den Hoorn

143 m² Bouwjaar 1982 Label APLUS

Zwethkade Zuid 45 A is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en een perceel van 8900 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €649.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
8900 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Zwethkade Zuid 45 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwethkade Zuid 45 A

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in Den Hoorn

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Den Hoorn

370 Inwoners
135 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
134 Woningvoorraad
€649.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Schipluiden
91% Koopwoningen
55 Inwoners per km²

Locatie van Zwethkade Zuid 45 A

Vergelijkbare woningen in Den Hoorn

Veelgestelde vragen over Zwethkade Zuid 45 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwethkade Zuid 45 A?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Schipluiden is €649.000. Dat komt neer op circa €4.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwethkade Zuid 45 A zich tot de wijk Verspreide huizen Schipluiden?

Zwethkade Zuid 45 A is een woonhuis van 143 m² in de wijk Verspreide huizen Schipluiden. De buurt telt 134 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 55 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwethkade Zuid 45 A?

Zwethkade Zuid 45 A is een woonhuis in Verspreide huizen Schipluiden, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zwethkade Zuid 45 A vergeleken met de buurt?

Zwethkade Zuid 45 A heeft 143 m² woonoppervlakte. Het perceel is 8900 m². In Verspreide huizen Schipluiden ligt de gemiddelde woningwaarde op €649.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwethkade Zuid 45 A en wat betekent dat?

Zwethkade Zuid 45 A heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Schipluiden?

De wijk Verspreide huizen Schipluiden in Den Hoorn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €649.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Schipluiden?

Vanuit Zwethkade Zuid 45 A in Verspreide huizen Schipluiden bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Schipluiden?