Streetview Hoornseweg 6 Den Hoorn

Hoornseweg 6, 2635 CM Den Hoorn

213 m² Bouwjaar 1877 11 kamers 6 slaapkamers Label A+++

Hoornseweg 6 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 1877. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m², een perceel van 176 m² en 11 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €475.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1877
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
176 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
11
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Hoornseweg 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoornseweg 6

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
78.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
11.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
91.2%
CO₂-emissie
2.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Hoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Den Hoorn

8260 Inwoners
3365 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
3350 Woningvoorraad
€475.000 Gem. woningwaarde Den Hoorn
74% Koopwoningen
2.814 Inwoners per km²

Locatie van Hoornseweg 6

Vergelijkbare woningen in Den Hoorn

Veelgestelde vragen over Hoornseweg 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoornseweg 6?

De prijsindicatie voor Hoornseweg 6 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Den Hoorn is €475.000. Dat komt neer op circa €2.230 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoornseweg 6 zich tot de wijk Den Hoorn?

Hoornseweg 6 is een woonhuis van 213 m² in de wijk Den Hoorn. De buurt telt 3.350 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.814 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoornseweg 6?

Hoornseweg 6 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 1877 (149 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoornseweg 6 vergeleken met de buurt?

Hoornseweg 6 heeft 213 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 176 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €475.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoornseweg 6 en wat betekent dat?

Hoornseweg 6 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-05-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoornseweg 6?

Hoornseweg 6 heeft 11 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Den Hoorn?

De wijk Den Hoorn in Den Hoorn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €475.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Hoorn?

Vanuit Hoornseweg 6 in Den Hoorn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.