Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 378 m²
- Perceeloppervlakte
- 435 m²
Woudselaan 11 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 378 m² en een perceel van 435 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €475.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Woudselaan 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
3.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Den Hoorn is €475.000. Dat komt neer op circa €1.257 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWoudselaan 11 is een woonhuis van 378 m² in de wijk Den Hoorn. De buurt telt 3.350 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.814 inwoners per km².
Woudselaan 11 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Woudselaan 11 heeft 378 m² woonoppervlakte. Het perceel is 435 m². In Den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €475.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Den Hoorn in Den Hoorn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €475.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Woudselaan 11 in Den Hoorn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Woudselaan 11: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Den Hoorn: restaurant (0.7 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Woudselaan 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Den Hoorn. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2001, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.