Streetview Fonteinsweg 9 Den Hoorn

Fonteinsweg 9, 1797 RK Den Hoorn

143 m² Bouwjaar 1934

Fonteinsweg 9 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
143 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Fonteinsweg 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Den Hoorn

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

3.9 km
Vervoer

Treinstation

16.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

5.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Den Hoorn

470 Inwoners
220 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
223 Woningvoorraad
€451.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. De Koog en het Duingebied
60% Koopwoningen
9 Inwoners per km²

Locatie van Fonteinsweg 9

Vergelijkbare woningen in Den Hoorn

Veelgestelde vragen over Fonteinsweg 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Fonteinsweg 9?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. De Koog en het Duingebied is €451.000. Dat komt neer op circa €3.154 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fonteinsweg 9 zich tot de wijk Verspr.h. De Koog en het Duingebied?

Fonteinsweg 9 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Verspr.h. De Koog en het Duingebied. De buurt telt 223 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fonteinsweg 9?

Fonteinsweg 9 is een woonhuis in Verspr.h. De Koog en het Duingebied, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Fonteinsweg 9 vergeleken met de buurt?

Fonteinsweg 9 heeft 143 m² woonoppervlakte. In Verspr.h. De Koog en het Duingebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. De Koog en het Duingebied?

De wijk Verspr.h. De Koog en het Duingebied in Den Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. De Koog en het Duingebied?

Vanuit Fonteinsweg 9 in Verspr.h. De Koog en het Duingebied bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 16.7 km, snelwegoprit op 3.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspr.h. De Koog en het Duingebied?

Zorg en onderwijs in de buurt van Fonteinsweg 9: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 5 km, kinderdagverblijf op 2.9 km, middelbare school op 5.1 km.