Bungalow, vrijstaande woning Naalrand 54 Den Hoorn

Naalrand 54, 1797 AS Den Hoorn

118 m² Bouwjaar 1975 4 kamers 2 slaapkamers Label D

Naalrand 54 is een bungalow, vrijstaande woning in Den Hoorn, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 447 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
447 m²
Inhoud
443 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€560.000 tot €660.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Beschutte ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Naalrand 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Naalrand 54

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
189.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
262.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.23 kg/m²

Tuin
Ja (185.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

5.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

5.5 km
Vervoer

Treinstation

10.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

5.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

5.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

5.7 km
Cultuur

Bibliotheek

6.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Den Hoorn

425 Inwoners
215 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
234 Woningvoorraad
€421.000 Gem. woningwaarde Den Hoorn
75% Koopwoningen
535 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Naalrand 54

Vergelijkbare woningen in Den Hoorn

Veelgestelde vragen over Naalrand 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Naalrand 54?

De prijsindicatie voor Naalrand 54 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Den Hoorn is €421.000. Dat komt neer op circa €3.568 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Naalrand 54 zich tot de wijk Den Hoorn?

Naalrand 54 is een bungalow, vrijstaande woning van 118 m² in de wijk Den Hoorn. De buurt telt 234 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 535 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Naalrand 54?

Naalrand 54 is een bungalow, vrijstaande woning in Den Hoorn, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Naalrand 54 vergeleken met de buurt?

Naalrand 54 heeft 118 m² woonoppervlakte en 443 m³ inhoud. Het perceel is 447 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Naalrand 54 en wat betekent dat?

Naalrand 54 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-07-26. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Naalrand 54?

Naalrand 54 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 185 m².

Hoe is de woningmarkt in Den Hoorn?

De wijk Den Hoorn in Den Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.