Streetview Herenstraat 12 Den Hoorn

Herenstraat 12, 1797 AH Den Hoorn

1118 m² Bouwjaar 1680 Label E

Herenstraat 12 is een woning in Den Hoorn, gebouwd in 1680. De woning heeft een woonoppervlakte van 1118 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1680
Woonoppervlakte
1118 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Herenstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herenstraat 12

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
1.49
CO₂-emissie
70.53 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Hoorn

Onderwijs

Basisschool

5.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

5.5 km
Vervoer

Treinstation

10.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

5.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

5.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

5.7 km
Cultuur

Bibliotheek

6.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Den Hoorn

425 Inwoners
215 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
234 Woningvoorraad
€421.000 Gem. woningwaarde Den Hoorn
75% Koopwoningen
535 Inwoners per km²

Locatie van Herenstraat 12

Vergelijkbare woningen in Den Hoorn

Veelgestelde vragen over Herenstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Herenstraat 12?

De gemiddelde woningwaarde in Den Hoorn is €421.000. Dat komt neer op circa €377 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herenstraat 12 zich tot de wijk Den Hoorn?

Herenstraat 12 is een woning van 1118 m² in de wijk Den Hoorn. De buurt telt 234 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 535 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herenstraat 12?

Herenstraat 12 is een woning in Den Hoorn, gebouwd in 1680 (346 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Herenstraat 12 vergeleken met de buurt?

Herenstraat 12 heeft 1118 m² woonoppervlakte. In Den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herenstraat 12 en wat betekent dat?

Herenstraat 12 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-05-04. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 70.53 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Den Hoorn?

De wijk Den Hoorn in Den Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Hoorn?

Vanuit Herenstraat 12 in Den Hoorn bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 5.5 km, huisarts op 5.5 km, treinstation op 10.8 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Den Hoorn?

Zorg en onderwijs in de buurt van Herenstraat 12: ziekenhuis op 5.8 km, apotheek op 5.8 km, kinderdagverblijf op 5.6 km, middelbare school op 5.5 km.