Tussenwoning Herenstraat 10 A Den Hoorn

Herenstraat 10 A, 1797 AH Den Hoorn

123 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Herenstraat 10 A is een tussenwoning in Den Hoorn, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 240 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
240 m²
Inhoud
404 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Herenstraat 10 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herenstraat 10 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Den Hoorn

Onderwijs

Basisschool

5.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

5.5 km
Vervoer

Treinstation

10.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

5.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

5.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

5.7 km
Cultuur

Bibliotheek

6.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Den Hoorn

425 Inwoners
215 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
234 Woningvoorraad
€421.000 Gem. woningwaarde Den Hoorn
75% Koopwoningen
535 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herenstraat 10 A

Vergelijkbare woningen in Den Hoorn

Veelgestelde vragen over Herenstraat 10 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Herenstraat 10 A?

De prijsindicatie voor Herenstraat 10 A ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Den Hoorn is €421.000. Dat komt neer op circa €3.423 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herenstraat 10 A zich tot de wijk Den Hoorn?

Herenstraat 10 A is een tussenwoning van 123 m² in de wijk Den Hoorn. De buurt telt 234 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 535 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herenstraat 10 A?

Herenstraat 10 A is een tussenwoning in Den Hoorn, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Herenstraat 10 A vergeleken met de buurt?

Herenstraat 10 A heeft 123 m² woonoppervlakte en 404 m³ inhoud. Het perceel is 240 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herenstraat 10 A en wat betekent dat?

Herenstraat 10 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Herenstraat 10 A?

Herenstraat 10 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Den Hoorn?

De wijk Den Hoorn in Den Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Hoorn?

Vanuit Herenstraat 10 A in Den Hoorn bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 5.5 km, huisarts op 5.5 km, treinstation op 10.8 km, snelwegoprit op 3.3 km.