Streetview Lage Achterom 16 Den Hoorn

Lage Achterom 16, 1797 AG Den Hoorn

40 m² Bouwjaar 1949 Label G

Lage Achterom 16 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
40 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Lage Achterom 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lage Achterom 16

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
328.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
503.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
92.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Hoorn

Onderwijs

Basisschool

5.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

5.5 km
Vervoer

Treinstation

10.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

5.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

5.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

5.7 km
Cultuur

Bibliotheek

6.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Den Hoorn

425 Inwoners
215 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
234 Woningvoorraad
€421.000 Gem. woningwaarde Den Hoorn
75% Koopwoningen
535 Inwoners per km²

Locatie van Lage Achterom 16

Vergelijkbare woningen in Den Hoorn

Veelgestelde vragen over Lage Achterom 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Lage Achterom 16?

De gemiddelde woningwaarde in Den Hoorn is €421.000. Dat komt neer op circa €10.525 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lage Achterom 16 zich tot de wijk Den Hoorn?

Lage Achterom 16 is een woonhuis van 40 m² in de wijk Den Hoorn. De buurt telt 234 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 535 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lage Achterom 16?

Lage Achterom 16 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lage Achterom 16 vergeleken met de buurt?

Lage Achterom 16 heeft 40 m² woonoppervlakte. In Den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lage Achterom 16 en wat betekent dat?

Lage Achterom 16 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-04-17. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 92.38 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Den Hoorn?

De wijk Den Hoorn in Den Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Hoorn?

Vanuit Lage Achterom 16 in Den Hoorn bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 5.5 km, huisarts op 5.5 km, treinstation op 10.8 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Den Hoorn?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lage Achterom 16: ziekenhuis op 5.8 km, apotheek op 5.8 km, kinderdagverblijf op 5.6 km, middelbare school op 5.5 km.