Streetview Herenstraat 55 Den Hoorn

Herenstraat 55, 1797 AG Den Hoorn

338 m² Bouwjaar 1931 Label D

Herenstraat 55 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 338 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
338 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Herenstraat 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herenstraat 55

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
152.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
276.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12%
CO₂-emissie
50.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Hoorn

Onderwijs

Basisschool

5.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

5.5 km
Vervoer

Treinstation

10.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

5.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

5.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

5.7 km
Cultuur

Bibliotheek

6.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Den Hoorn

425 Inwoners
215 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
234 Woningvoorraad
€421.000 Gem. woningwaarde Den Hoorn
75% Koopwoningen
535 Inwoners per km²

Locatie van Herenstraat 55

Vergelijkbare woningen in Den Hoorn

Veelgestelde vragen over Herenstraat 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Herenstraat 55?

De prijsindicatie voor Herenstraat 55 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Den Hoorn is €421.000. Dat komt neer op circa €1.246 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herenstraat 55 zich tot de wijk Den Hoorn?

Herenstraat 55 is een woonhuis van 338 m² in de wijk Den Hoorn. De buurt telt 234 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 535 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herenstraat 55?

Herenstraat 55 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Herenstraat 55 vergeleken met de buurt?

Herenstraat 55 heeft 338 m² woonoppervlakte. In Den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herenstraat 55 en wat betekent dat?

Herenstraat 55 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-03-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.07 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Den Hoorn?

De wijk Den Hoorn in Den Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Hoorn?

Vanuit Herenstraat 55 in Den Hoorn bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 5.5 km, huisarts op 5.5 km, treinstation op 10.8 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Den Hoorn?

Zorg en onderwijs in de buurt van Herenstraat 55: ziekenhuis op 5.8 km, apotheek op 5.8 km, kinderdagverblijf op 5.6 km, middelbare school op 5.5 km.