Benedenwoning Symonszstraat 36 Den Haag

Symonszstraat 36, 2584 CZ Den Haag

48 m² Bouwjaar 1896 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Symonszstraat 36 is een benedenwoning in Den Haag, gebouwd in 1896. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1896
Woonoppervlakte
48 m²
Inhoud
150 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€195.000 tot €245.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Symonszstraat 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Symonszstraat 36

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
197.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
419.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
98.3 kg/m²
Geldig tot

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

4040 Inwoners
2105 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2233 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde Visserijbuurt
42% Koopwoningen
14.890 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Symonszstraat 36

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Symonszstraat 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Symonszstraat 36?

De prijsindicatie voor Symonszstraat 36 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Visserijbuurt is €376.000. Dat komt neer op circa €7.833 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Symonszstraat 36 zich tot de wijk Visserijbuurt?

Symonszstraat 36 is een benedenwoning van 48 m² in de wijk Visserijbuurt. De buurt telt 2.233 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.890 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Symonszstraat 36?

Symonszstraat 36 is een benedenwoning in Visserijbuurt, gebouwd in 1896 (130 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Symonszstraat 36 vergeleken met de buurt?

Symonszstraat 36 heeft 48 m² woonoppervlakte en 150 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Visserijbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Symonszstraat 36 en wat betekent dat?

Symonszstraat 36 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-12-22. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 98.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Symonszstraat 36?

Symonszstraat 36 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Visserijbuurt?

De wijk Visserijbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Visserijbuurt?

Vanuit Symonszstraat 36 in Visserijbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 4.2 km.