Streetview Kanaalweg 51 Den Haag

Kanaalweg 51, 2584 CE Den Haag

214 m² Bouwjaar 1906 Label A

Kanaalweg 51 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 137 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €920.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
214 m²
Perceeloppervlakte
137 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Kanaalweg 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kanaalweg 51

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
83.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
120.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.9%
CO₂-emissie
21.1 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Den Haag

845 Inwoners
410 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
435 Woningvoorraad
€920.000 Gem. woningwaarde Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes
56% Koopwoningen
779 Inwoners per km²

Locatie van Kanaalweg 51

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Kanaalweg 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Kanaalweg 51?

De gemiddelde woningwaarde in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes is €920.000. Dat komt neer op circa €4.299 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kanaalweg 51 zich tot de wijk Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes?

Kanaalweg 51 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes. De buurt telt 435 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 779 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kanaalweg 51?

Kanaalweg 51 is een woonhuis in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kanaalweg 51 vergeleken met de buurt?

Kanaalweg 51 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 137 m². In Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes ligt de gemiddelde woningwaarde op €920.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kanaalweg 51 en wat betekent dat?

Kanaalweg 51 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.1 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes?

De wijk Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €920.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes?

Vanuit Kanaalweg 51 in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 4 km.