Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1929
- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Inhoud
- 404 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €530.000 tot €630.000
- Daktype
- Plat dak
- Ligging
- Aan drukke weg en in woonwijk
Kanaalweg 3 T is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €920.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kanaalweg 3 T
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.5 kmOPEN HUIZEN DAG KOM LANGS TIJDENS DE OPEN HUIZEN DAG OP ZATERDAG 28 MAART 2026 EN WANDEL ZONDER AFSPRAAK DE KANAALWEG 3T BINNEN VAN 13.00 TOT 15.00.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Kanaalweg 3 T ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes is €920.000. Dat komt neer op circa €8.214 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKanaalweg 3 T is een bovenwoning van 112 m² in de wijk Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes. De buurt telt 435 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 779 inwoners per km².
Kanaalweg 3 T is een bovenwoning in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kanaalweg 3 T heeft 112 m² woonoppervlakte en 404 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes ligt de gemiddelde woningwaarde op €920.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kanaalweg 3 T heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Kanaalweg 3 T heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.
De wijk Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €920.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Kanaalweg 3 T in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 4 km.