Portiekwoning (appartement met open portiek) Tholensestraat 161 Den Haag

Tholensestraat 161, 2583 NT Den Haag

80 m² Bouwjaar 1929 4 kamers 2 slaapkamers Label F

Tholensestraat 161 is een portiekwoning (appartement met open portiek) in Den Haag, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Portiekwoning (appartement met open portiek)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
278 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Tholensestraat 161

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tholensestraat 161

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
253.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
337.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
62.08 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

6.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

5810 Inwoners
2835 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2839 Woningvoorraad
€331.000 Gem. woningwaarde Duindorp
42% Koopwoningen
6.363 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tholensestraat 161

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Tholensestraat 161

Wat is de geschatte woningwaarde van Tholensestraat 161?

De prijsindicatie voor Tholensestraat 161 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Duindorp is €331.000. Dat komt neer op circa €4.138 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tholensestraat 161 zich tot de wijk Duindorp?

Tholensestraat 161 is een portiekwoning (appartement met open portiek) van 80 m² in de wijk Duindorp. De buurt telt 2.839 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.363 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tholensestraat 161?

Tholensestraat 161 is een portiekwoning (appartement met open portiek) in Duindorp, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tholensestraat 161 vergeleken met de buurt?

Tholensestraat 161 heeft 80 m² woonoppervlakte en 278 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Duindorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tholensestraat 161 en wat betekent dat?

Tholensestraat 161 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-08-25. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 62.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tholensestraat 161?

Tholensestraat 161 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Duindorp?

De wijk Duindorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duindorp?

Vanuit Tholensestraat 161 in Duindorp bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 6.3 km.