Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 196 m²
- Inhoud
- 370 m³
- Kamers
- 4
Tesselsestraat 6 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 196 m² en 4 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tesselsestraat 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
6 kmSnelweg oprit
6.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2.4 kmDe prijsindicatie voor Tesselsestraat 6 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Duindorp is €331.000. Dat komt neer op circa €2.691 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTesselsestraat 6 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Duindorp. De buurt telt 2.839 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.363 inwoners per km².
Tesselsestraat 6 is een woonhuis in Duindorp, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Tesselsestraat 6 heeft 123 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Het perceel is 196 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Duindorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tesselsestraat 6 heeft 4 kamers.
De wijk Duindorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Tesselsestraat 6 in Duindorp bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 6.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tesselsestraat 6: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Duindorp: restaurant (0.3 km), cafe (0.9 km).
De prijsindicatie ligt rond €235.000 tot €285.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Duindorp is €331.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.